KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9029460
nr 902 9460
Blandteknik
Axel Sjöberg (1866-1950), Kustlandskap, signerad. , 45x57
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 14 juli 2014
kl 18:40:04
14/7 18:18:15